BİZ KİMİZ

Sartan Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri, insan odaklı ve çevreye duyarlı sosyal sorumluluk bilincinin yanı sıra,bilimsel, ilkeli ve kurumsal yapısıyla gayrimenkul sektöründe farklılık yaratan bir çözüm ortağıdır.
Bu vizyonla,gerek altyapı yatırımları gerekse hizmet donanımı açısından kurumsal kimliğinde,ahlaki,hukuki ve ticari değerler bakımından evrensel ilkeleri kendisine rehber edinmiştir. Sartan'ın amacı,standart gayrimenkul faaliyetlerinin yanı sıra, en az bu alan kadar iddialı olduğu lüks kategori gayrimenkul sektöründe de bir marka değeri yaratmak ve aynı zamanda özel statüye tabi gayrimenkullerde; imar,mevzuat ve hukuki açıdan özellik arz eden durumlara yönelik çözümler sunmaktadır.Satılık Konut, Kiralık Konut, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetlerinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralanmasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul için araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

0
Proje Teslim
0
Kiralık Teslim
0
Danışmanlık
0
Bayilik
MİSYON
VİZYON

Türkiye’nin ilklerini gerçekleştiren, sektöründe öncü olan ve bunu amaç edinen profesyonel ekibi ve kurumsal yapısı ile en önemli kaynağının çalışanları ve iş ortakları olduğunu bilerek çağdaş, kaliteli, yenilikçi projeleri hayata geçirerek en verimli şekilde işletmektir.

Ülkemizin her köşesinde yaşayan insanlarımıza ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri dünya standartlarında, güvenli, sağlıklı ve keyifli yaşam alanları oluşturmak. Bu amaçla gerçekleştirilen her proje ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak yeni istihdam alanları yaratmak ve insanlarımızın mutluluğu için çalışmak.